Aangepaste openingstijden


Graag brengen we jullie op de hoogte van enkele dagen waarop we aangepaste openingstijden hebben voor trainingen:

  • Donderdag 7 maart: Onze club zal gesloten zijn in verband met de competitie 25 meter 1 pijl. We moedigen al onze leden aan om deel te nemen aan deze opwindende wedstrijd en wensen iedereen die meedoet veel succes!
  • Zondag 17 maart: We organiseren een veldwedstrijd en daarom zal onze club op deze dag gesloten zijn. We kijken uit naar een fantastische dag vol spannende wedstrijden en willen alle deelnemers bedanken voor hun deelname.

Voor een lijst van alle competitie datum zie: Wedstrijdkalender 25 meter 1 pijl & 18 meter 2023/2024.

Voor de uitnodiging van de veldwedstrijd Arrowheadronde Bolusberg 2024.

Bedankt voor jullie begrip en medewerking. We zien jullie graag weer op de volgende trainingsdagen!


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *