Arrow Head 2024


Afgelopen weekend hebben we genoten van een prachtige veldwedstrijd op de Bolusberg bij Oude Doelen Roosendaal!

Onze leden, samen met boogschieters van andere verenigingen, hebben zich verzameld op de Bolusberg en hun vaardigheden getest op uitdagende parcoursen, omringd door de schoonheid van de natuur. Met passie en vastberadenheid hebben ze gestreden voor elke pijl en elke punt, wat resulteerde in een weekend vol boogschietplezier en camaraderie. We willen al onze deelnemers, zowel van binnen als buiten onze vereniging, bedanken voor hun enthousiasme en toewijding, jullie hebben dit evenement echt bijzonder gemaakt!

Ook gaat er een speciale dank uit naar Jack Kruijk voor het vastleggen van de sfeer en actie tijdens het evenement. 📸 Bekijk onze galerij voor een glimp van het weekend!


2 reacties op “Arrow Head 2024”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *